top of page

TĪRI LOGI PAKALPOJUMI

Logu mazgāšana

Mūsu pakalpojums ietver:

 1. Profesionāla tīrīšanas aparatūra: Mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas, lai sasniegtu maksimālu tīrīšanas rezultātu. Logu mazgāšanu no ārpuses veicam ar teleskopisko kātu birstēm ar kurām varam sasniegt pat 25m augstumu.

 2. Drošība un atbildība: Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un apmācītiem speciālistiem, kuri nodrošina ne tikai izcilu tīrīšanu, bet arī rūpējas par drošību un atbildību pret jūsu īpašumiem.

 3. Eko-Draudzīgi: Logu mazgāšanā izmantojam tikai attīrītu ūdeni, kas neatstāj nogulsnes un ir pilnībā draudzīgs apkārtējai videi.

 4. Rūpīga rāmju un palodžu tīrīšana: Mūsu uzmanība tiek veltīta ne tikai stiklam, bet arī logu rāmjiem un palodzēm. Tādējādi nodrošinot pilnīgu telpu tīrību un estētisko izskatu.

 5. Fleksibilitāte: Mēs pielāgojamies jūsu grafikam, nodrošinot ērtības un elastību, lai jūs varētu baudīt mūsu pakalpojumus, nemainot savu ikdienu.

 

Mūsu logu tīrīšanas pakalpojumi ir ideāli gan privātmājām, gan uzņēmumu ēkām. (ofisiem, sporta zālēm).

Telpu uzkopšana

Mūsu pakalpojums ietver:

 1. Rūpīga telpu uzkopšana: Mēs piedāvājam visaptverošu telpu uzkopšanu, iekļaujot grīdas, sienas, griestus, un citas telpu daļas. Jūsu telpas būs brīvas no netīrumiem un putekļiem.

 2. Profesionāli līdzekļi un tehnoloģijas: Mēs izmantojam augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļus un mūsdienīgas tehnoloģijas, lai sasniegtu optimālus rezultātus. Eko-draudzīgi produkti nodrošina tīrību, nekaitējot apkārtējai videi.

 3. Mēbeļu tīrīšana: Mēs rūpīgi attīrām ne tikai grīdas un sienas, bet arī mēbeles un dekoratīvos elementus, lai radītu kopēju telpu tīrību un harmoniju.

 4. Drošība un konfidencialitāte: Mūsu speciālisti darbojas ar augstu profesionalitāti un ievēro konfidencialitāti. Jūs varat būt droši, ka jūsu telpas tiek apstrādātas ar rūpību un cieņu pret jūsu privātumu.

 5. Regulāra uzkopšana: Piedāvājam gan vienkāršas telpu uzkopšanas, gan regulāras uzkopšanas pakalpojumus, lai saglabātu jūsu telpas ilgstoši tīras un svaigas.

Mūsu mērķis ir radīt tīrību, kas ne tikai redzama, bet arī jūtama. Izvēlieties mūsu profesionālo telpu uzkopšanas pakalpojumu, un piedzīvosiet tīrību, kas pārsniedz jūsu gaidas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un iegūtu individuālu piedāvājumu!

Sporta zāles un angāru tīrīšana
jumtu-tirisana.jpeg

Jumtu tīrīšana

Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes jumtu tīrīšanas pakalpojumus, lai nodrošinātu ne tikai jūsu mājas vizuālo pievilcību, bet arī aizsargātu jumta ilgmūžību. Ar mūsu pieredzējušo un apmācīto komandu garantējam, ka jūsu jumts būs ne tikai tīrs, bet arī turpmāk noturēsies labā stāvoklī.

 

Mūsu pakalpojums ietver:

 1. Droša un efektīva tīrīšana: Mēs piedāvājam profesionālu jumtu tīrīšanu, izmantojot drošas metodes un augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļus. Noņemam netīrumus, lapas, sniegu un citus iepsējamos apdraudējumus, kas var kaitēt jumta struktūrai.

 2. Alģu un ķērpju tīrīšana: Ja jūsu jumts cieš no aļģēm vai ķērpjiem, mēs piedāvājam tīrīšanu, apsmidzinot jumtu ar speciāli tam paredzētu līdzekli, kas  novērš augu veidošanos un saglabā jumta ilgmūžību.

 3. Jumta pārbaude: Mūsu speciālisti ne tikai veic tīrīšanu, bet arī pārbauda jumta kopējo stāvokli, novēršot jebkādas potenciālas problēmas, kas var rasties.

 4. Profesionāla aparatūra: Mēs izmantojam modernu un efektīvu aprīkojumu, lai nodrošinātu optimālu rezultātu, saglabājot jūsu jumtu tīru un izturīgu.

Noteku tīrīšana

Veicam jūsu lietus notekcauruļu apsekošanu ar videokameru un veicam nepieciešamās tīrīšanas procedūras atbilstoši jūsu problēmai. Pieejama vienkārša cauruļu skalošana un sūkšana no zemes līdz 3.stāvam lai atbrīvotos no dubļiem, smiltīm vai satrūdējošām lapām un nodrošinātu labāku lietus ūdeņu novadīšanu vai arī mehānisku cauruļu tīrīšanu no dažādiem zariem, sūnām problemātiskajās vietās, lai lietus ūdens negāztos pāri caurulei un neradītu nosēdumus uz jūsu fasādes.

noteku-tirisana.jpeg

Fasādes tīrīšana

Pieejama visu veidu fasāžu tīrīšana. Tīrām fasāžu problemātiskās vietas, kur radušies nosēdumi, piemēram, pēc ilgstošu lietus notek ūdeņu tecēšanas uz tām vai arī fasādes, kuras noklātas ar nosēdumiem gluži vienkārši nolietojuma dēļ un nereti pirms fasādes pārkrāsošanas var pietikt tiaki ar tās mazgāšanu. Fasādes tīrīšanai izmantojam spēcīgas spiediena mašīnas ar speciālām uzlikām, kas nekaitē jūsu krāsojumam bet noņem visu lieko.

Bruģu tīrīšana

Atbrīvosim jūsu piemājas bruģi no putekļiem kas uz tā sakrājušies kā arī zālēm, kas aug starp bruģi, lai tas atkal izskatītos kā jauns. Tīrīšana notiek ar speciāli bruģa tīrīšanai piemērotām spiediena mašīnām. Pēc bruģa tīrīšanas no tā starpām izskalotās smiltis tiek aizstātas ar jaunām. 

bruga-tirisana.jpeg
Saules paneļu tīrīšana

Saules paneļu tīrīšana

Saules paneļu tīrīšanā izmantojam tikai attīrītu ūdeni un tam speciāli paredzētas birstes ar atbilstošu zarojumu, kas nerada bojājumus panelim bet noņem putekļus un citus dabīgos nosēdumus. Saules paneļu tīrīšana ir vitāli nepieciešama, lai jūsu panelis nezaudētu savu efektivitāti. Iesakām saules paneļu tīrīšanu veikt regulāri, reizi gadā.

Logu/palodžu tīrīšana pēc remonta darbiem

Nereti pēc būvniecības uz logiem vai palodzēm paliek bieza putekļu sega, ko nav tik vienkārši notīrīt. Kā arī novērojamas kaļķu nogulsnes, kuras tiek noņemtas ar ķīmiskiem līdzekļiem vai mehānisku logu tīrīšanu ar šim procesam speciāli paredzētiem skrāpjiem, kas nebojā stikla virsmu.

Logu mazgāšana
Komercplatību uzkopšana

Komerciālo angāru/sporta zāļu tīrīšana

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes komerciālo angāru un sporta zāļu tīrīšanas pakalpojumus, kas ne tikai ietver logu un sienas mazgāšanu, bet arī rūpīgu attieksmi pret metāla konstrukcijām.

 

Mūsu speciālisti saprot, ka šādas telpas ne tikai kalpo kā darba vai sporta vietas, bet arī bieži vien ir ievērojamas investīcijas, tāpēc mēs īpaši pievēršamies detalizētai un profesionālai tīrīšanai.

Mūsu piedāvājums ietver:

 1. Metāla konstrukciju tīrīšana: Bieži vien angāru un sporta zāļu metāla konstrukcijas ir pakļautas putekļu nogulsnēm, kas var samazināt telpas higiēnas līmeni un izskatu. Mūsu eksperti izmanto speciālu aprīkojumu un tīrīšanas līdzekļus, lai nodrošinātu metāla konstrukciju rūpīgu attīrīšanu no putekļiem un netīrumiem.

 2. Sienas un logu mazgāšana: Mēs ne tikai attīrām stiklu, bet arī nodrošinām, ka sienas tiek rūpīgi notīrītas no putekļiem un netīrumiem. Tas ne tikai uzlabo telpas izskatu, bet arī veicina tīru un veselīgu vidi darbam vai sportam.

 3. Jumta tīrīšana: Dažreiz putekļi un netīrumi var uzkrāties uz angāru vai sporta zāles jumta, kas ne tikai samazina estētisko pievilcību, bet arī var radīt problēmas ar telpas izolāciju un uzturēšanu. Mūsu komanda nodrošina rūpīgu jumta tīrīšanu, izmantojot drošas un efektīvas metodes.

bottom of page